fbpx
Szkolenie techniczne producenta Farby KABE
27 czerwca, 2019
SANIER - WAŻNA INFORMACJA
16 marca, 2020

Szkolenie techniczne firmy BAUDER

W kolejnym szkoleniu z cyklu praktyczno - technicznych szkoleń w firmie SANIER, w dniu 4.07.2019 odbyło się spotkanie z producentem BAUDER.

Licznie przybyli wykonawcy mogli nie tylko teoretycznie, ale głównie praktycznie zapoznać się z produktami i systemami BAUDER takimi jak systemy hydroizolacji oparte na PVC i FPO oraz płynne tworzywa sztuczne BAUDER LIQUITEC.

Na szkoleniu byli także obecni przedstawiciele od producenta zgrzewarek LEISTER. Wykonawcy zostali w sposób praktyczny przeszkoleni z użytkowania zgrzewarek przez techników z LEISTER.

Praktyczne pokazy i możliwość szkolenia swoich umiejętności pod okiem profesjonalistów cieszyły się dużym zainteresowaniem wykonawców, co szczególnie cieszy nas jako dostawcę profesjonalnych systemów hydroizolacji. Firma SANIER zawsze dążyła i dąży do jak najwyższej jakości wykonywania hydroizolacji dla inwestora, a tego typu szkolenia z pewnością przyczyniają się do podnoszenia kwalifikacji na rynku wykonawczym, a szczególnie w tak trudnej specjalistycznej branży jak hydroizolacje.

Dziękujemy firmie JiR s.c. Catering Service Kraków za kolejny pyszny i profesjonalnie przygotowany poczęstunek dla naszych gości.

Dziękujemy także producentom BAUDER i LEISTER za przygotowanie pokazów i praktycznych szkoleń, a naszym klientom za liczny udział.