Menu produktów

SANIER™
dla Biznesu

Szerokie zaplecze wiedzy, innowacji i technologii dla każdej firmy i inwestycji

Firma SANIER posiada kompleksową ofertę wspierającą wykonawców, firmy budowlane i deweloperów w realizacji inwestycji budowlanych i wykończeniowych.

Oprócz kompletnej oferty materiałów, sprzętu i akcesoriów służymy Państwu szerokim zapleczem wiedzy, innowacji i technologii. Do Państwa dyspozycji są bowiem innowacyjne rozwiązania oraz kompleksowe doradztwo obejmujące całościowe wparcie na każdym etapie realizowanego przedsięwzięcia – od kosztorysu, wyceny i projektu prac, aż po dobór materiałów i przeszkolenie fachowców w ramach wykorzystywanych przez nas produktów i technologii.

Niezawodność,
której potrzebuje biznes!

Współpraca z firmą SANIER to także kompletna oferta i płynny dostęp do wszystkich systemów oferowanych przez czołowych producentów – z nami Państwa inwestycje i realizacje są wolne od ryzyka opóźnień i długiego czasu oczekiwania na dostawę. Nasz dział logistyki zapewni dogodną i sprawną formę dostawy wprost na teren realizowanej inwestycji.

Korzystna oferta dla biznesu

Indywidualna i korzystna oferta – klienci biznesowi mogą liczyć na indywidualną wycenę, kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji i bardzo korzystne ustalenie warunków współpracy. Zachęcamy do skorzystania z  wygodnego formularza kontaktowego – nasi Doradcy przygotują dla Państwa indywidualną ofertę wraz z wyceną oraz zapewnią fachową pomoc w doborze potrzebnych produktów.

Niszowe produkty dla wymagających - W naszej ofercie znajdą Państwo specjalistyczne materiały budowlane, które są wyjątkowo trudno dostępne na rynku krajowym lub niedostępne u innych dostawców.  SANIER wyróżnia profesjonalna obsługa klientów i wyjątkowo sprawny dział logistyki – dzięki czemu nawet najbardziej niszowe i wysokospecjalistyczne produkty są dla Państwa dostępne od ręki.

Kompleksowe zaopatrzenie firm budowlanych - Naszą ofertę kierujemy szczególnie do firm budowlanych, którym zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie dostosowane do każdego typu realizowanych przedsięwzięć. Współpraca z SANIER to gwarancja stałego dostępu do specjalistycznych materiałów budowlanych, sprawna logistyka i szybka dostawa wprost na plac budowy, a przede wszystkim profesjonalne doradztwo i ekspertyzy, które towarzyszą każdemu zamówieniu.

Kontakt dla Biznesu

SANIER Sp. z o.o. Spółka komandytowa

ul. Adama Vetulaniego 5
31-226 Kraków

NIP: 945-218-42-04
REGON: 361400607
KRS: 000555852

Formularz kontaktowy

Poniższy formularz umożliwia Klientom biznesowym uzyskanie indywidualnej wyceny oraz pomoc wykwalifikowanego Doradcy SANIER w wyborze potrzebnych materiałów i sprzętu.

Nazwa Firmy
Podaj nazwę firmy
Podaj nazwę firmy
numer NIP
Podaj numer nip
Podaj numer nip
Adres firmy:
Podaj adres firmy
Podaj adres firmy
Imię i Nazwisko osoby kontaktowej
Podaj imię i nazwisko
Podaj imię i nazwisko
Numer telefonu
Podaj numer telefonu
Podaj numer telefonu
Twój e-mail
Podaj adres e-mail
Podaj adres e-mail
Temat wiadomości
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Powiedz nam czego potrzebujesz
Napisz wiadomość
Napisz wiadomość
Musisz wyrazić zgodę!
Musisz wyrazić zgodę!

Najnowsze produkty