Menu produktów

Aktualności

Nasz Adres

SANIER Sp. z o.o. Spółka komandytowa

ul. Adama Vetulaniego 5
31-226 Kraków

NIP: 945-218-42-04
REGON: 361400607
KRS: 000555852

Oddział Śląsk

ul. Stawowa 4
41-214 Sosnowiec

BDO:000193060

Napisz do nas

Imię i Nazwisko
Podaj imię i nazwisko
Numer telefonu
Podaj numer telefonu
Twój e-mail
Podaj adres e-mail
Temat wiadomości
Field is required!
Twoja wiadomość
Napisz wiadomość
Musisz wyrazić zgodę!

Dział Obsługi Klienta

Oddział Kraków:
ul. Vetulaniego 5, 31-226 Kraków
tel. 12 307 24 98 I e-mail: krakow@sanier.pl

Tomasz Gurba
Specjalista ds. obsługi Klienta
E: t.gurba@sanier.pl
T: 48 530 888 181

Wojciech Mayer
Specjalista ds. obsługi Klienta
E: w.mayer@sanier.pl
T: +48 575 707 727

Łukasz Załanowski
Specjalista ds. logistyki
E: l.zalanowski@sanier.pl
T: +48 794 344 004

Oddział Śląsk:
ul. Stawowa 4, 41-200 Sosnowiec
tel. 32 307 35 14 I e-mail: slask@sanier.pl

Aneta Makowska
Specjalista ds. obsługi Klienta
E: a.makowska@sanier.pl
T: 48 791 323 303

Dział Obsługi Inwestycji

Zapraszamy do współpracy inwestorów, wykonawców generalnych, firmy wykonawcze oraz klientów indywidualnych. Oprócz kompletnej oferty materiałów, sprzętu i akcesoriów służymy Państwu szerokim zapleczem logistycznym – mając na uwadze Państwa cenny czas. Nasi doradcy techniczno – handlowi, pomogą w doborze odpowiedniego i skutecznego rozwiązania na Twojej budowie. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych

Region Małopolska

Kontakt i zapytania:
E: inwestycje@sanier.pl
T: (+48) 12 307 24 98

Region Śląsk

Kontakt i zapytania:
E: slask@sanier.pl
T: (+48) 32 307 35 14

Pozostałe Regiony

Kontakt i zapytania:
E: inwestycje@sanier.pl
T: (+48) 12 307 24 98

Dział Księgowości

Kamil Pawłowski
Główny Księgowy
E: ksiegowosc@sanier.pl
E: k.pawlowski@sanier.pl
T: +48 500 119 458

Sekretariat

Kamila Krawczyk
Referent Finansowo – Księgowy
E: k.krawczyk@sanier.pl
T: +48 533 393 545

Dział Marketingu

Adam Kaczmarski
Kierownik ds. Marketingu i Administracji
E: a.kaczmarski@sanier.pl
T: +48 697 691 472

Dariusz Karlik
Specjalista ds. Marketingu i sprzedaży internetowej
E: d.karlik@sanier.pl
T: +48 883 292 303

Mapa dojazdu