fbpx
Pompa membranowa IZOPRESS 400 do iniekcji
Pompa membranowa IZOPRESS 400 do iniekcji WYPOŻYCZ
1 marca, 2022
Farba do wnętrza
Jaką farbę wybrać?
4 kwietnia, 2022

Promocja w marcu: Kerakoll

PROMOCJA! W marcu obniżamy ceny wybranych zestawów produktowych:

Kerakoll Bioflex

Elastyczny klej mineralny,o doskonałej przyczepności. Klej sprawdzi się do wszelkiego rodzaju okładzin ceramicznych, betonowych i naturalnych, również do wysokiej klasy gresu porcelanowego. Charakteryzuje go zerowe spływanie pionowe i i długi czas otwarty, dodatkowo klej jest mrozoodpornyi ekokompatybilny. Zachowuje kształt i wymiar nanoszonej warstwy klejowej, dzięki czemu nakładanie płytek jest komfortowe.

Bioflex | Kerakoll

Kerakoll Geolite 40

GeoLite® 40 jest tiksotropową geozaprawą do pasywacji, reprofilacji, szpachlowania i ochrony struktur z betonu zbrojonego takich, jak: belki, filary, płyty, półki balkonowe, rampy, beton architektoniczny, elementy dekoracyjne, gzymsy. Przeznaczona do prac z wysięgnika, przy niskich temperaturach i przy konieczności szybkiego oddania do użytku. Malowanie po 4 godzinach.

Geolite 40 Kerakoll

 

Kerakoll H40

Elastyczny klej do płytek. Klej żelowy strukturalny, elastyczny, wielofunkcyjny, na bazie wyjątkowego geospoiwa KERAKOLL, przeznaczony do klejenia wszystkich typów materiałów na wszelkiego rodzaju podłożach, przy każdym rodzaju zastosowania, również w warunkach ekstremalnych.

H40 Kerakoll

 

Kerakoll Promocja
Chcesz wiedzieć więcej?

Szczegółowe informacje na temat procesu hydroizolacji znajdziesz  w naszym poradniku:

Część 1  <- kliknij i sprawdź

Część 2 <- kliknij i sprawdź

Dysponujemy gronem fachowców, którzy z przyjemnością Ci doradzą. W razie dodatkowych pytań zadzwoń do nas na numer 533 343 595.