fbpx
Nowości w naszym asortymencie: Materiały do uszczelnienie żelbetów, produkty niezbędne przy pracach betoniarskich oraz przeznaczone do technologii tzw. "białej wanny"
Nowości w naszym asortymencie: Materiały do uszczelnienie żelbetów, produkty niezbędne przy pracach betoniarskich oraz przeznaczone do technologii tzw. "białej wanny"
2 lutego, 2024
Zalany garaż podziemny - co zrobić?
Zalany garaż podziemny - co zrobić?
9 lutego, 2024

Plan szkoleń w SANIER (luty 2024) - Hydroizolacje i Iniekcje, Membrany Resitrix i Hertalan, Kleje i silikony Bostik

Plan szkoleń w SANIER (luty 2024)

Hydroizolacje i Iniekcje, Membrany Resitrix i Hertalan, Kleje i silikony Bostik

 

Jeden z naszych głównych celów jest edukacja w dziedzinie hydroizolacji i renowacji. W minionych latach zorganizowaliśmy liczne szkolenia praktyczne i teoretyczne. Nasze szkolenia to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy, zdobycia praktycznych umiejętności oraz otwartej dyskusji z ekspertami. Uczestnicy naszych szkoleń to nie tylko wykonawcy, konserwatorzy, architekci czy przedstawiciele handlowi, ale również indywidualni klienci zainteresowani tematyką hydroizolacji.

Szkolenie teoretyczne z hydroizolacji podziemnych części budynku oraz iniekcji - 21.02.2024, godzin 9.

Szkolenie poprowadzi doradca techniczny ds. Hydroizolacji i Renowacji Szymon Ziąbek. To całodniowe (09:00-15:00), teoretyczne szkolenie, zakończone certyfikatem SANIER EXPERT. Nasze szkolenie to świetna okazja, aby rozwijać swoje umiejętności, pogłębić wiedzę i omówić interesujące Państwa zagadnienia.

 

Godziny: 09:00-15:00

Lokalizacja: ul. Adama Vetulaniego 5, Kraków

Terminy szkoleń: 19.02.2024  i  26.02.2024

Maksymalna ilość uczestników: 12 osób

Zapisy na szkolenie: Hydroizolacje i Iniekcje

 

 

Plan szkolenia "Hydroizolacje powłokowe podziemnych części budynku"

 

1.Co wpływa na wybór hydroizolacji?

2.Podział gruntów

3.Podział hydroizolacji

4.Rodzaje materiałów hydroizolacyjnych

5.Technologie- omówienie

 

Plan szkolenia "Iniekcje"

 

1.Przyczyny powstawania rys.

2.Zakres zastosowania iniekcji.

3.Rodzaje iniekcji.

4.Dobór materiału iniekcyjnego.

5.Tchnologie- omówienie.

Resitrix logo

Szkolenie certyfikowane: Systemy Resitrix i Hertalan - 19.02.2024  i  26.02.2024, godzina 09:00

Całodniowe szkolenie certyfikowane

 

Szkolenie teoretyczno-praktyczne z zastosowania systemów Resitrix i Hertalan. Przeprowadzi je certyfikowany ekspert Resitrix  w Oświęcimiu, przy ul. Unii Europejskiej 24, o godzinie 09:00. Dostępne są dwa terminy szkolenia: 19 lutego 2024 i 26 lutego 2024. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (maksymalnie 5 uczestników w jednym terminie), zachęcamy do szybkiej rejestracji.

Podczas szkolenia z systemów Resitrix i Hertalan, uczestnicy będą mieli doskonałą okazję do nauki praktycznych umiejętności zgrzewania membran EPDM pod fachowym nadzorem eksperta.  Celem szkolenia jest poszerzenie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu montażu systemów Resitrix i Hertalan. Uczestnicy aktywnie wezmą udział w kursie, zdobywając umiejętności zgrzewania wraz z szczegółami montażu, co ułatwi im późniejsze instalacje tych systemów na placach budowy.

 

Szczegóły szkolenia:

Godziny: 09:00-15:00

Lokalizacja: ul. Unii Europejskiej 24, Oświęcim

Terminy szkoleń: 19.02.2024  i  26.02.2024

Koszt szkolenia: 250 zł netto/ osoba

Maksymalna ilość uczestników: 5 osób

Zapisy na szkolenie: Membrany dachowe Resitrix i Hertalan

 

Zapisy: Proszę o  przesłanie następujących informacji: wybrana data szkolenia, liczba uczestników oraz dane  (imię, nazwisko, nazwa i nip firmy) na adres email:  a.kaczmarczyk@sanier.pl

Płatności dokonujemy po zapisaniu się na szkolenie, na podstawie wygenerowanej faktury proformy.

 

Plan szkolenia "Systemy Resitrix i Hertalan"

1.Segment teoretyczny – zapoznanie z produktami i technologią

2.Segment praktyczny – pokaz zgrzewania i podstawowe obórki membran dachowych EPDM  (możliwość nauki pod okiem fachowców)

3.Test + wydanie certyfikatu

RESITRIX SK W Full Bond

RESITRIX SK W Full Bond jest uszczelniającą membraną hydroizolacją odporną na bitumy, zgrzewaną gorącym powietrzem, na bazie kauczuku syntetycznego EPDM. RESITRIX SK W Full Bond wzmocniony jest wkładką z włókna szklanego. Spodnia strona to warstwa samoprzylepna z bituminu modyfikowanego polimerami, która dodatkowo zabezpieczona jest odciągalną folią ochronną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RESITRIX FG 35

Resitrix FG 35 to grunt na bazie rozpuszczalników, kauczuku syntetycznego i żywic. Służy do przygotowania podłoża przed montażem samoprzylepnych membran izolacyjnych EPDM RESITRIX na różnych rodzajach podłoża, takich jak: metalowe niepowlekane, tworzywa sztuczne, materiały drzewne, izolacyjne i bitumiczne. Produkt nie zawiera rozpuszczalników chlorowanych i jest przyjazny dla środowiska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bostik logo

Szkolenie: KLEJE I USZCZELNIACZE BOSTIK, 28.02.2024, godzina 10:00

 

Zapraszamy serdecznie na nasze teoretyczne i praktyczne szkolenie z zastosowania klejów i uszczelniaczy marki Bostik! To wyjątkowa okazja, aby zdobyć głębszą wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą innowacyjnych produktów Bostik, które znajdują zastosowanie w różnorodnych dziedzinach.

 

Terminy: 28.02.2024

Godzina: 10:00-15:00

Lokalizacja:  Kraków - szczegóły wkrótce

Zapisy na szkolenie: Kleje i uszczelniacze Bostik

 

Podczas tego szkolenia uczestnicy będą mieli okazję:

  • Poznać szeroką gamę klejów i uszczelniaczy Bostik oraz ich zastosowanie
  • Nauczyć się właściwych technik i praktycznych aspektów aplikacji klejów oraz uszczelniaczy
  • Skonsultować się z ekspertami marki Bostik w zakresie najlepszych praktyk i rozwiązań

BOSTIK FIXPRO PIANOKLEJ TURBO+

Bostik FIXPRO Turbo+ to szybkowiążący i mocny klej w postaci pianki poliuretanowej. Odpowiedni do montażu ram okiennych i drzwiowych, klejenia okładzin, paneli, elementów dekoracyjnych oraz wypełniania szczelin. Jest szybki, ale nie za szybki: 60 sekund na nałożenie pianki i 60 sekund na wiązanie (uzyskanie silnej początkowej przyczepności). Jego całoroczna formuła jest odpowiednia do temperatur od -10°C do +35°C.

 

 

 

 

Mamut Glue | Bostik

BOSTIK MAMUT GLUE  -  KLEJ MONTAŻOWY

Jednoskładnikowy, trwale elastyczny super lepki i gęsty klej na bazie MS POLIMERU (modyfikowanych silanów) do mocowania mocno obciążonych elementów w budownictwie i przemyśle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seal'N'Bond All In One H550 - Bostik (Superfix)

Seal'N'Bond All In One H550 (Superfix) to jednoskładnikowy, klej-uszczelniacz hybrydowy, o szerokim zakresie zastosowań w budownictwie i przemyśle. Charakteryzuję się trwałą elastycznością i wysoką wytrzymałością spoiny, w tym na wodę oraz drgania i wibracje. Wykazuje wysoką przyczepność do wielu powierzchni suchych i wilgotnych. Po utwardzeniu odporny na wodę, działanie czynników atmosferycznych i domowych środków chemicznych. W przypadku krycia wyrobami lakierowymi produkt dobrze toleruje malowanie za pomocą farb na bazie wodnej (ze względu na dużą różnorodność farb zaleca się wykonanie próby).