fbpx

Plan szkoleń w SANIER (marzec 2024)

Plan szkoleń w SANIER (marzec 2024)

Hydroizolacje i Iniekcje, Membrany Resitrix i Hertalan, Mc Bauchemie kosmetyka betonu i żywice, Renowacja Baumit

 

Jednym z naszych priorytetów jest propagowanie wiedzy na temat hydroizolacji i renowacji. W ostatnich latach zorganizowaliśmy wiele praktycznych i teoretycznych szkoleń. Nasze kursy są świetną okazją do poszerzenia horyzontów, zdobycia praktycznych umiejętności oraz otwartej dyskusji z ekspertami. Wśród uczestników naszych szkoleń znajdują się nie tylko fachowcy z branży, takich jak wykonawcy, konserwatorzy, architekci i przedstawiciele handlowi, ale również indywidualni klienci zainteresowani tematyką hydroizolacji.

Resitrix logo

Szkolenie podstawowe:  Systemy Resitrix i Hertalan - 05.03.2024, godzina: 10:00

 

Serdecznie zapraszamy na szkolenie teoretyczne i praktyczne z systemów Resitrix i Hertalan. Spotkanie odbędzie się 05.03.2024 o godzinie 10 w siedzibie SANIER (Kraków, ul.Adama Vetulaniego 5).

Szacowany czas szkolenia: godzina 10-15

Koszt szkolenia: 61,50 zł brutto/ osoba

Zapisy na szkolenie: www.sanier.pl/szkolenia/szkolenie-systemy-resitrix-i-hertalan-05-03-2024/

Płatności dokonujemy po zapisaniu się na szkolenie, na podstawie wygenerowanej faktury proformy.  W kwestii płatnosci i zapisów proszę o kontakt  (+48 796 343 313).

Koszt szkolenia zostanie odjęty od ceny zakupu  w sklepie SANIER za minimalną kwotę  3000 zł netto.  Oferta obowiązuje maksymalnie  dla 4 osób z jednej firmy. Promocja aktualna  w terminie do 3 miesięcy od daty szkolenia.

 

Szkolenia z niezawodnych systemów Resitrix i Hertalan to świetna okazja, aby nauczyć się zgrzewania membran EPDM pod okiem specjalistów. Tym razem postawimy szczególną uwagę na zaprezentowaniu systemów Hertalan, które będą dostępna u nas na miejscu. Prowadzący przedstawi różnice, zastosowania i cechy Systemów Resitrix i Hertalan.  Celem szkolenia jest pogłębienie wiedzy praktycznej i teoretycznej z technologii montażu systemów Resitrix i Hertalan. Uczestnicy szkolenie będą nie tylko przyglądać się działaniom fachowców, będą mogli również spróbować swoich sił,  zapoznać się z detalami montażu, co na pewno ułatwi im instalacje tych systemów na placach budów.

Plan szkolenia "Systemy Resitrix i Hertalan"

-segment teoretyczny – zapoznanie z produktami i technologią

-segment praktyczny – pokaz zgrzewania i podstawowe obórki membran dachowych EPDM  (możliwość nauki pod okiem fachowców), porównanie systemów Resitrix i Hertalan

Mc Bauchemie

Szkolenie: Mc Bauchemie Kosmetyka betonu + PCC + Betosolid SX+ Top Speed - 13.03.2024

 

Serdecznie  zapraszamy na praktyczne szkolenie z kosmetyki betonu i żywic Mc Bauchemie. Szkolenie odbędzie się 13.03.2024 w siedzibie SANIER (Kraków, ul. Adama Vetulaniego 5). To wyjątkowa okazja, aby zdobyć głębszą wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą  produktów McBauchemie. Podczas szkolenie uczestnicy będą mieli okazję poznać szeroką gamę produktów do kosmetyki betonu i nauczyć się właściwych technik i praktycznych aspektów aplikacji tych produktów.

 

 

Plan szkolenia:

1 h  część teoretyczna w sali szkoleniowej

2 h prezentacja i pokaz produktów: Kosmetyka betonu + PCC + Betosolid SX  + Top Speed

 

Terminy: 13.03.2024

Godzina: 10:00-13:00

Lokalizacja: Sanier, ul. Adama Vetulaniego 5, Kraków

Maksymalna ilość uczestników: 20 osób

Zapisy na szkolenie: Kosmetyka betonu i żywice

Logo

Szkolenie teoretyczne: Hydroizolacja podziemnych części budynku oraz iniekcji - 14.09.2024, godzina 9:00.

 

Szkolenie poprowadzi doradca techniczny ds. Hydroizolacji i Renowacji Szymon Ziąbek. To całodniowe (09:00-15:00), teoretyczne szkolenie, zakończone certyfikatem SANIER EXPERT. Nasze szkolenie to świetna okazja, aby rozwijać swoje umiejętności, pogłębić wiedzę i omówić interesujące Państwa zagadnienia.

 

Godziny: 09:00-15:00

Lokalizacja: ul. Adama Vetulaniego 5, Kraków

Terminy szkoleń: 14.03.2024

Maksymalna ilość uczestników: 12 osób

Zapisy na szkolenie: Hydroizolacje i Iniekcje

Baumit

Szkolenie: Baumit renowacje i iniekcje - 20.03.2024

 

Termin: 20.03.2024

Czas szkolenia: 10:00-15:00

Lokalizacja: Krowodrza Centrum Konferencyjno - Hotelowe, Józefa Wybickiego 3b,Kraków

Maksymalna ilość uczestników: 25 osób

Zapisy na szkolenie: Renowacje i iniekcje 

Zapisy na szkolenie: Zapisów dokonujemy za pomocą elektronicznego formularza na stronie lub bezpośrednio u organizatora (Anna Kaczmarczyk-Fiuk  T: +48 796 343 313 E: a.kaczmarczyk@sanier.pl)

Celem szkolenia jest zwrócenie uwagi na fakt jak istotny jest odpowiedni dobór materiałów i technologii renowacji. Szkolenie poprowadzi ekspert marki Baumit.  Podczas wykładów eksperci w dziedzinie hydroizolacji wyjaśnią dlaczego często stosowane  w projektach rozwiązania nie spełniają oczekiwań i nie zapewniają skutecznej ochrony budynków.

Zapisz się na szkolenie, aby poszerzyć swoją wiedzę w obszarze renowacji. Liczba miejsc jest ograniczona dlatego prosimy o szybką rejestrację.

 

Plan szkolenia "Iniekcje"

1.Przyczyny powstawania rys.

2.Zakres zastosowania iniekcji.

3.Rodzaje iniekcji.

4.Dobór materiału iniekcyjnego.

5. Technologie- omówienie.