Menu produktów

Bestsellery

Dlaczego
SANIER™

Specjalizacja, fachowość i profesjonalizm.

„Misją firmy SANIER™ jest profesjonalna obsługa klientów z sektora budowlanego. Ważna jest dla nas konsultacja z klientem, dobór odpowiednich materiałów, serwis, dostawa na budowę, terminowość, a w efekcie zadowolenie odbiorcy. Firma SANIER™ dąży do ciągłego rozwoju i utrzymania wysokich standardów, poprzez zaangażowanie całego zespołu oraz zapewnienie naszym klientom materiałów najwyższej jakości.”

Nasza hurtownia została otwarta na początku 2011 roku i jest kontynuacją naszego blisko 20-letniego doświadczenia w branży. Przez cały ten czas mamy przyjemność dostarczać naszym Klientom produkty najwyższej jakości – bo właśnie najwyższa, światowa jakość jest dla nas kluczowym czynnikiem podczas wyboru asortymentu. Specjaliści SANIER stale poszerzają ofertę, aby zapewniać naszym klientom wysoko wyspecjalizowane materiały czołowych producentów - aby najnowsze systemy i technologie były dla Państwa dostępne „od ręki” w możliwie najlepszej cenie. Wielokrotnie dowiedliśmy, że jesteśmy jedyną hurtownią materiałów budowlanych na terenie Krakowa i okolic, która jest zaopatrzona nie tylko w artykuły cieszące się największym zainteresowaniem, ale także w te trudno dostępne, których próżno szukać u innych.

Niezawodność jest naszym standardem

Współpraca z nami to gwarancja kompleksowej oferty, w której znajdą Państwo wszystkie potrzebne materiały, akcesoria i sprzęt - w jednym miejscu. Zapewniamy łatwy dostęp do najbardziej wyspecjalizowanych produktów, co przekłada się na bezpieczeństwo i terminowość każdej Waszej inwestycji czy przedsięwzięcia. Z każdym dniem poszerzamy grono stałych Klientów, którzy doceniają przyjazną i profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo, a także szeroki asortyment zapewniający kompleksowość oferty.

Sprawna dystrybucja, fachowe doradztwo, profesjonalne ekspertyzy

Specjalizujemy się w trudnej dziedzinie hydroizolacji oraz pasjonującej, choć bardzo wymagającej, sztuce renowacji. Zajmujemy się tymi dziedzinami od ponad 15 lat i chociaż jesteśmy uznawani za ekspertów, niezmiennie dążymy do poszerzania naszej wiedzy i rozwoju kompetencji naszego zespołu. Staramy się także systematycznie powiększać dostępną gamę produktów, aby móc odpowiedzieć na każdą potrzebę naszych partnerów i Klientów firmy. Zapewniamy im nie tylko dystrybucję, ale także kompetentne doradztwo techniczne oraz ekspertyzy dla wykonawców, inwestorów, architektów czy konserwatorów zabytków.

Doświadczenie, na którym można polegać – w każdej sytuacji

Braliśmy udział przy realizacji setek inwestycji i doskonale wiemy, jak wymagająca jest branża budowlana oraz przed jak trudnymi wyzwaniami stają wykonawcy. Dzięki bogatemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie i skuteczne rozwiązanie w każdej sytuacji i pomóc przy rozwiązaniu najtrudniejszych problemów. Na Państwa życzenie, bezpłatnie przyjedziemy na miejsce, wykonamy ekspertyzę i zaoferujemy doradztwo oraz wsparcie naszych specjalistów.

Najnowsze produkty

SANIER Dla Biznesu!

Szerokie zaplecze wiedzy, innowacji i technologii dla każdej inwestycji. Niezawodność, której potrzebuje biznes.