fbpx
Przejście podziemne w Krakowie
Zawilgocenie przejścia podziemnego
14 czerwca, 2023
Ceramiczne płytki pomocą żywicy poliuretanowej
Uszczelnienie tarasu lub balkonu za pomocą żywicy poliuretanowej
3 lipca, 2023

Relacja z pikniku budowlanego 2023

Relacja z pikniku budowlanego 2023

 

 

Piknik Budowlany był niezapomnianym wydarzeniem, które zgromadziło wielu  pasjonatów budownictwa. W trakcie tego wyjątkowego dnia mieliśmy okazję spotkać się z przedstawicielami wiodących marek z zakresu hydroizolacji, renowacji oraz producentów szerokiej gamy  materiałów budowlanych. Wielkie podziękowania należą się firmom takim jak Bostik, Baumit, Soprema, Stalco, Blue Dolphin, Resitrix, Renoplast, Farby KABE, Dorken, PCI, Koester, Schomburg, Eurostyr,  które wnieśli ogromny wkład w organizację pokazów, szkoleń i rozmów z uczestnikami. To dzięki nim nasze spotkanie było pełne inspiracji i wiedzy, której każdy z nas szukał.

Nie tylko dostawcy, ale także wszyscy uczestnicy zasługują na wyrazy uznania za wspaniałą atmosferę, którą wspólnie stworzyliśmy. Spotkania na pikniku budowlanym okazały się doskonałą okazją do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń i poszerzenia wiedzy z zakresu hydroizolacji i renowacji. Dziękujemy wszystkim obecnym za zaangażowanie i udział w rozmowach, pytaniach oraz za aktywny udział w pokazach i szkoleniach. To właśnie dzięki takim inicjatywom możemy stale podnosić poziom naszej branży i dostarczać klientom najlepsze rozwiązania budowlane.

 

Po raz pierwszy od kilku lat mieliśmy szansę spotkać się na pikniku budowlanym! Dziękujemy jeszcze raz  wszytkom uczestnikom! To jedyny dzień w roku, w którym możemy spotkać się w tak wielkim gronie pasjonatów budownictwa. Dziękujemy wszystkim dostawcom za obecność, profesjonalne szkolenia, pokazy i wspaniałą atmosferę! To dzięki wam mogliśmy szerzyć wiedzę z najważniejszej dla nas dziedziny hydroizolacji i renowacji.
Szczególne podziękowania dla zespołów:

🔵BAUMIT
🔵BOSTIK
🔵KOESTER
🔵FARBY KABE
🔵STALCO
🔵RESITRIX
🔵KNAUF
🔵BLUE DOLPHIN
🔵SCHOMBURG
🔵SOPREMA
🔵RENOPLAST
🔵DORKEN
🔵PCI
🔵EUROSTYR

Dziękujemy!