fbpx

Oferta Velux - Okna, Rolety, Akcesoria montażowe.

Oferujemy wszystkie produkty VELUX - pod zamówienia.

Zadzwoń  lub napisz a przygotujemy Ofertę.


Tel: (+48) 12 307 24 98

E-mail: inwestycje@sanier.pl

Marka VELUX jest wiodącym producentem okien dachowych na świecie. Firma od lat dostarcza solidne i wytrzymałe okna o doskonałych właściwościach termicznych, podwyższonej odporności na wilgoć oraz nowoczesnym designie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą okien połaciowych marki VELUX i do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.


Okna dachowe (tradycyjne):

 • Standard — są to okna dachowe dwukomorowe, które mają najlepszą relację jakości do ceny. Osoby, którym zależy na lepszej efektywności energetycznej i jednoczesnym komforcie z pewnością będą z nich zadowolone. Produkt wyposażono w pakiety trzyszybowe, które nie wymagają szczególnej konserwacji, a które doskonale utrzymują ciepło w domu
 • Standard Plus — innowacyjne okna dachowe, które nie tylko gwarantują doskonały widok, ale także ciepłą i niezwykle cichą przestrzeń pozwalającą stworzyć idealne warunki do snu, pracy, czy wypoczynku.
 • Premium - są to okna dachowe dla wymagających, które pozwolą stworzyć im miejsce pełne luksusu. Eleganckie wzornictwo, a także możliwość automatycznego sterowania sprawiają, że można uzyskać nowy, lepszy wymiar komfortu.
 • Balkon dachowy GDL CABRIOⓇ — są to specjalne okna dachowe, które pozwalają użytkownikowi zmienić poddasze w miejsce niezwykle słoneczne. Dzięki możliwości otwarcia górnej i dolnej części tworzy się niewielki balkon pozwalający wpuścić do pomieszczenia więcej światła oraz powietrza, jednocześnie umożliwiając podziwianie widoku zza okna.
 • okno balkonowe — to okno dachowe umożliwia stworzenie na poddaszu niewielkiego tarasu. Otwierając górną część okna balkonowego GEL raz dolną tak jak tradycyjne okno fasadowe, możesz swobodnie wyjść na dachowy taras.
 • lukarna - jest to innowacyjne rozwiązanie firmy VELUX, które ma być odpowiedzią dla tradycyjnej lukarny. Okna dachowe montuje się w tym wypadku w cztero- lub sześcioelementowe zestawy wykorzystując gotowe elementy konstrukcyjne. Rozwiązanie to jest niezwykle eleganckie. Sprawia, że bryła budynku staje się atrakcyjniejsza. W tym wypadku można zastosować dowolne okna dachowe VELUX.
 • elementy doświetlające — to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć na poddaszu więcej światła dziennego, a także doskonały widok zza okna. Można je montować pod oknem dachowym, aż do samej podłogi, uzyskując tym samym duże przeszklenia. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach — z elementami drewnianymi albo wykonanymi z rdzenia drewnianego pokrytego poliuretanem.

 

Okna dachowe do dachów płaskich:

 • sferyczny moduł szklany VELUX — jest to nowość na rynku okien do dachu płaskiego. Produkt został wykonany w unikalnej technologii CurveTech. Wyróżnia się wśród innych zakrzywionym i odpornym na zarysowania szkłem. Obłości sprawiają, że skutecznie usuwane są liście, woda i inne zanieczyszczenia. Dzięki temu wspomniane okno dachowe do dachów płaskich zapewnia jeszcze lepszy dopływ światła. Produkt jest przystosowany do wykorzystania zdalnego sterowania VELUX INTEGRAⓇ.
 • płaski moduł szklany VELUX — produkt doskonale sprawdzi się w domach, których kąt nachylenia dachu waha się między 2 a 15°. Jest to jedyne na rynku okno dachowe do dachów płaskich, które wyposażono w powłokę łatwozmywalną. Okno otwierane jest elektrycznie. Producent wyposażył je w system sterowania VELUX INTEGRAⓇ. Co więcej, moduł wykonano ze szkła o grubości 4 mm, odpornego na zadrapania. Zastosowana do jego budowy technologia, a także wysokiej jakości produkty sprawiły, że doskonale tłumi wszelkie hałasy, zarówno te dochodzące z zewnątrz, jak i te powodowane opadami atmosferycznymi.
 • kopuła VELUX (CFP) - należy do nowoczesnej wersji tradycyjnego wykończenia okien do dachów płaskich. Produkt idealnie sprawdza się w biurowcach, szpitalach, warsztatach, czy budynkach mieszkalnych. Okno zbudowano z ramy PVC, która charakteryzuje się wysoką izolacyjnością. Dodatkowo Klient może liczyć na energooszczędny pakiet dwuszybowy, doskonale izolujący hałasy dochodzące z zewnątrz.
 • Okno oddymiające VELUX (CSP) - produkt zapewnia drożność wytyczonych dróg ewakuacyjnych. Doskonale odprowadza dym i ciepło z budynku w czasie pożaru. Dzięki temu rozwiązaniu można także codziennie wentylować pomieszczenie. Produkt jest zgodny z normą EN 12101-2.
 • Okno wyłazowe VELUX — produkt otwiera się ręcznie do kąta 60°, dzięki czemu bez problemu można wyjść na dach. Aby okno było bezpieczniejsze, w podwójnym pakiecie szybowym umieszczono od wewnątrz szybę klejoną. Należy pamiętać, aby okno wyposażyć w kopułę — przezroczystą lub matową. Ościeżnica i pakiet szybowy należą do grupy energooszczędnych, dzięki czemu można mówić o wysokiej izolacyjności produktu.
 • nieotwierane okno VELUX do dachu płaskiego — okno idealnie sprawdza się tam, gdzie trzeba dodatkowo doświetlić przestrzeń, jednak nie trzeba dodatkowo wentylować pomieszczenia. Produkt wyposażono w dwuszybowy pakiet z laminowaną wewnętrzną szybą, która zapewnia dodatkowy poziom bezpieczeństwa.

Rolety wewnętrzne:

 • rolety przyciemniające RHZ — produkt wykonano z zaciemniającej tkaniny. Wyposażono go w łatwy w obsłudze trójstopniowy system zatrzymywania na haczykach oraz system Pick&Click!Ⓡ. Rolety są atrakcyjnym cenowo i prostym rozwiązaniem, które zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku i snu. Produkt uzyskał certyfikat „Tekstylia godne zaufania” Oeko-TexⓇ.
 • rolety zaciemniające DML, DKL, DSL — gwarantują całkowite zaciemnienie pomieszczeń. Producent oferuje 24 wzory i kolory, uzupełniając je dodatkowo o 12 wzorów z kolekcji Disney&VELUX, które przeznaczone są specjalnie do dziecięcych pokoików. Produkt oznaczony certyfikatem Oeko-TexⓇ. Tego typu rolety doskonale sprawdzą się w sypialniach i pokojach dziecięcych, gdzie użytkownik chce mieć pełną kontrolę nad docierającym z zewnątrz światłem.
 • Rolety DFD zaciemniająco-plisowane — rozwiązanie, które pozwala kontrolować zaciemnienie w pomieszczeniu. Produkt wykonano z dwóch typów rolet, tworząc jedną całość. Dolna plisa dostępna w kolorze białym, natomiast materiał górny dostępny we wszystkich kolorach rolet zaciemniających VELUX.
 • rolety dekoracyjne RHL — występują w czterech klasycznych kolorach. Jest to proste i atrakcyjne cenowo rozwiązanie, dzięki któremu kontrola ilości światła nie będzie trudna. Zapewnia świetne warunki do snu.
 • rolety dekoracyjne RML, RSL, RFL — dzięki wysokiej jakości prowadnicom możliwe jest zatrzymanie produktu na dowolnej wysokości. Wybierając roletę RSL użytkownik może liczyć na zdalne sterowanie solarne, natomiast wybierając wariant RML — na sterowanie elektryczne. Roleta RFL jest sterowana manualnie.
 • rolety rzymskie FHB — niezwykle eleganckie i dekoracyjne. Dają możliwość wymiany tkanin, a także płynnej, bezstopniowej regulacji.
 • rolety plisowane FHL i FML — nie tylko nadają wnętrzu nietuzinkowego charakteru, ale również, dzięki dwóm wysokiej klasy prowadnicom, są bezproblemowe w obsłudze. Roleta FHL to wariant obsługiwany manualnie, natomiast FML — elektrycznie.
 • energooszczędna roleta zaciemniająca FHC — dzięki systemowi Pick&Click! można ją zamontować w kilka minut. Dzięki zastosowaniu dwóch rodzajów tkanin można wybrać produkt całkowicie zaciemniający pomieszczenie lub jedynie rozpraszający światło.

Rolety zewnętrzne:

 

 • rolety zewnętrzne — w ofercie VELUX znajdują się dwa rodzaje produktów: SML i SSL, które zapewniają komfort użytkowania przez cały rok, bez względu na pogodę. Warto mieć na uwadze, że redukują ilość wpadającego ciepła nawet o 94%, a także poprawiają izolacyjność o 17%. Co więcej, produkt jest sterowany zdalnie (elektrycznie lub dzięki wykorzystaniu promieni słonecznych), co znacznie ułatwia jego użytkowanie. Rolety zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu można mówić o 100% podwyższeniu bezpieczeństwa w mieszkaniu na poddaszu.
 • markizy — w ofercie VELUX dostępne są trzy rodzaje produktów: MHL, MML oraz MSL. Wszystkie markizy redukują ilość wpadającego do pomieszczeń światła nawet o 76%. Produkt nie ogranicza jednocześnie dostępu do widoku zza okna. Prosty montaż i elegancki wygląd to znak rozpoznawczy prezentowanych produktów, które pozwalają zachować komfortowe warunki cieplne na poddaszu nawet w upalne dni.
 • moskitiery ZIL — w 100% chronią użytkowników przed owadami, nie zasłaniając jednocześnie widoku zza okna. Rozwiązanie to pozwala zostawić otwarte okno bez obawy, że do pomieszczenia przedostaną się niechciane owady. Produkt montowany jest na wnęce okiennej, co pozwala na bezproblemową obsługę okna. Siatkę moskitiery wykonano z włókna szklanego, a prowadnice i kaseton z wysokiej jakości aluminium.

Zestawy do zdalnego sterowania:

 • system sterowania VELUX INTEGRAⓇ - zapewnia łatwe sterowanie dostępem do światła dziennego i temperaturą, tworząc tym samym przyjemny klimat wewnątrz pomieszczeń. System obsługuje produkty zasilane zarówno energią elektryczną, jak i słoneczną.
 • system VELUX ACITVE — jest to system zdalnego sterowania z wewnątrz, jak również z dowolnego miejsca poza mieszkaniem. Wszystko za sprawą specjalnej aplikacji, którą instaluje się w telefonie użytkownika. System może także samodzielnie sterować produktami marki VELUX bazując na danych z czujników, jakie umieszcza się na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Mowa tutaj o czujnikach aktualnej pogody oraz jakości powietrza wewnątrz. Rozwiązanie to pozwala na automatyczną wentylację pomieszczeń oraz ochronę pomieszczeń przed nagrzewaniem się. Z powodzeniem można go zamontować samodzielnie.

Produkty montażowe:

 • kołnierze uszczelniające — VELUX proponuje swoim Klientom aż 21 rodzajów kołnierzy uszczelniających, które są niezbędne do prawidłowego montażu okien dachowych dostępnych w ofercie producenta. Wybierając odpowiedni produkt należy zwrócić uwagę na rodzaj pokrycia dachowego. Odpowiednio dobrany kołnierz pozwala na szczelny i prosty montaż okna dachowego w każdej konstrukcji dachowej. Rozwiązanie to zapewnia bezpieczne odprowadzenie wody deszczowej i innych opadów poza obrys okna.
  • system ciepłego montażu BDX — jest gwarancją idealnego połączenia okna dachowego z warstwami dachu. Cały system zbudowano z trzech produktów — ramy izolacyjnej BDX, izolacji BFX, którą montuje się wokół okna oraz rynny odwadniającej.
  1. świetliki tunelowe — to produkt, który przypadł do gustu wielu Klientom. Ciekawa gra światła o różnych porach dnia, a także możliwość doświetlenia naturalnym światłem miejsc, w których nie można zamontować okna dachowego sprawia, że dachowe świetliki tunelowe VELUX są chętnie wybierane przez Klientów.