fbpx
PLAN SZKOLEŃ - SANIER
12 sierpnia, 2021
Porównaliśmy 42 Farby do wewnątrz - Poradnik
10 września, 2021

Fotorelacja ze szkolenia produktów Bostik

Szkolenie Praktyczne z zastosowania produktów Bostik

19 Sierpnia Z Poznania do Krakowa przyjechali specjaliści z Firmy Bostik, prezentując praktyczne zastosowanie produktów marki Bostik
Odpowiadali na trudne pytania i przedstawili rozwiązania jakie można użyć z oferty Bostik.
Uczestnicy mogli zapoznać się z matariałąmi jak:
  • Bostik K11 schlämme grau
  • Bostik K11 flex schlämme grau
  • Bostik Aqua Blocker liquid
  • Bostik Dickbeschichtung 2k
  • Bostik K 100 Schwarz
  • Bostik XPS
  • Bostik Turbotec 2K
  • Bostik SK 3000 S Dichtungsbahn
Zobaczcie Wideo relację z tego wydażenia.

Hydroizolacja BOSTIK BLOCK B525 TERRA 2K (Dickbeschichtung 2K)

BOSTIK BLOCK B525 TERRA 2K ( dawne Dickbeschichtung 2K+) to dwuskładnikowa masa bitumiczna. Bezrozpuszczalnikowa masa uszczelniająca na bazie emulsji bitumicznej z dodatkiem włókien. Łatwa w aplikacji (przy użyciu szpachli). Posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoży suchych i lekko wilgotnych.

BOSTIK C514 Terra 1K (K11 Schlamme Grau)

BOSTIK C514 Terra 1K to jednoskładnikowa zaprawa mineralna o działaniu uszczelniającym.  Tworzy wodoszczelną powłokę. Produkt zabezpiecza przed wilgocią, wodami gruntowymi itp. natomiast po  pełnym utwardzeniu warstwa uszczelniająca staje się odporne na mróz i wodę morską. Nie powoduje korozji metali.

BOSTIK BLOCK X911

BOSTIK BLOCK X911 TERRA TURBO LIGHT (dawne Turbotec 2K+) to dwukomponentowy, uniwersalny produkt do hydroizolacji fundamentu. Wysoce elastyczne uczelnienie  hybrydowe do ścian zewnętrznych piwnic, cokołów, tak zwana hydroizolacja fundamentów i elementów betonowych, oraz płyt   podłogowych w nowym i starym budownictwie.  Produkt nie zawiera bitumów, ani rozpuszczalników, dodatkowo łączy cechy uszczelnienia elastycznego wykonanego przy pomocy szlamów uszczelniających oraz grubowarstwowej hydroizolacji    bitumicznej (zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej, na powierzchni ścian i podłóg).

BOSTIK BLOCK X701 TERRA 2k FLEX (dawne K11 Flex Schlamme Grau)

BOSTIK BLOCK X701 TERRA 2k FLEX  (dawne Flex Schlämme K11) to elastyczna, dwuskładnikowa  zaprawa uszczelniająca. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoży mineralnych.

BOSTIK BLOCK B786 TERRA SLIM Emulsja bitumiczna (K100)

BOSTIK BLOCK B786 TERRA SLIM  to bezrozpuszczalnikowa  emulsja bitumiczno-lateksowa. Dobry, jednokomponentowy skład, wolny od wypełniaczy.  Masa staje się elastyczna po całkowitym wyschnięciu. Stanowi wodoszczelną powłokę,  odporną na agresywne dla betonu (występujące w naturze)  substancje, takie jak: płynne odpady, gnojowice, płyty obornikowe, odstojniki.