fbpx
Farba do wnętrza
Jaką farbę wybrać?
4 kwietnia, 2022
sanier święta
SANIER zamknięty 15.04 (Wielki Piątek)
12 kwietnia, 2022

Bostik mamut glue + plecak gratis

bostik mamut promocja

Uwaga mamut!

Złap dobrą okazję. Przy zakupie 3 kartonów MAMUT GLUE (36 sztuk)  plecak gratis!

Mamut Glue to legendarny produkt marki Bostik. Trwały,  jednoskładnikowy, super silny klej montażowy, może być stosowany bez konieczności gruntowania. Zapewnia ekspresowy chwyt do podłoży gładkich i porowatych, wewnątrz i na zewnątrz. Gęsta i elastyczna formuła. Produkt przeznaczony do mocowania obciążonych elementów w budownictwie i przemyśle.

 

Klej montażowy mamut trwale łączy materiały nie niszcząc  sklejonych tworzyw, może być stosowany na powierzchni luster, nie powodując ich uszkodzenia i odbarwienia. Produkt jest neutralny dla podłoża i spełnia normy bezpieczeństwa dla użytkownika (certyfikat EMICODE EC1 Plus). Sprawdzi się idealnie do klejenia  listew, ram, progów, stolarki meblowej (blatów, półek, frontów), parapetów, gzymsów, okładzin, materiałów izolacyjnych, luster, maskownic, obudów, tablic, ekranów, paneli oraz materiałów dekarskich (np. blacha, dachówki ceramiczne lub cementowe).

 

Mamut znajdzie zastosowanie w różnorodnych pracach w gospodarstwie domowym, jak i podczas remontów lub wykańczania. Produkt gwarantuje wyjątkowo trwałe oraz wygodne łączenie materiałów.

 

Technologia polimerowa zapewnia natychmiastową przyczepność bez konieczności podpierania, jednak całkowite wyschnięcie następuje po 24 godzinach. Produkt bardzo dobrze sprawdza się w trudnych warunkach, doskonale znosi drgania i wibracje. Nie spływa przy klejeniu poziomym i pionowy.

Mamut Glue | Bostik sztuka (290ml)

Mamut Glue | Bostik (12x290ml)

Mamut Glue | Bostik 3x (12x290ml) + PLECAK BOSTIK