fbpx

9. Studio Hydroizolacji Sanier - Błędnie wykonana hydroizolacja

Błędnie wykonana hydroizolacja

Ekspert marki Hydrosto Marek Mularczyk opowie o tym jak wyglądają błędy przy wykonaniu hydroizolacji

 

Zastanawiacie się nad wykonaniem hydroizolacji, ale nie wiecie na jakie materiały się zdecydować?

Wraz z ekspertem marki Hydrostop Markiem Mularczykiem, przygotowaliśmy krótką serię poświęconą hydroizolacji. Tutaj znajdziecie odpowiedzi na pytania: Czym jest hydroizolacja? Jak wykonać hydroizolacji? Czy hydroizolacja fundamentów jest potrzebna?

 

Błędnie wykonana hydroizolacja

Do tej pory rozmawialiśmy o błędach przy projektowaniu hydroizolacji.  Niestety nawet jeśli zaprojektujecie hydroizolację idealną, nie można być pewnym sukcesu. Dlaczego? Ponieważ ktoś musi tą hydroizolację wykonać i niestety nawet najlepiej zaprojektowana hydroizolacja z określonymi współczynnikami i warunkami, musi być wykonana przez ludzi na budowie. Wierzymy, że tą hydroizolację będą wykonywać doświadczeni inżynierowie, ale niestety oni najczęściej są tylko dozorem na budowie. Hydroizolacje są wykonywane przez zwykłych pracowników i często pojawiają się tam błędy. Jakie błędy najczęściej występują w hydroizolacji? O tym więcej w następnym filmie!

 

Chcesz wiedzieć więcej na temat hydroizolacji?

Przeczytaj nasze poradniki –> KLIKNIJ

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące hydroizolacji, skontaktuj się z naszym technologiem pod numerem (+48) 533 343 595.

 

Hydrostop mieszanka 203

Hydrostop mieszanka 209

Hydrostop mieszanka 401