fbpx
Jaka elewacja pasuje do dachu zielonego? 
Jaka elewacja pasuje do dachu zielonego? 
4 sierpnia, 2023
Stiuk a sztukateria - jak je wykonać?
Stiuk a sztukateria - jak je wykonać?
25 sierpnia, 2023

Szkolenie z hydroizolacji i iniekcji

Szkolenie z hydroizolacji i iniekcji

 

Szkolenie Teoretyczne z Hydroizolacji i Iniekcji

Jednym z kluczowych wyzwań w dzisiejszej branży budowlanej jest skuteczne zabezpieczenie budynków przed wilgocią oraz odpowiednie zarządzanie technikami renowacyjnymi. Dlatego też z przyjemnością zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach teoretycznych. Informacje o terminach szkoleń znajdą Państwo w zakładce Baza wiedzy/ Kursy i szkolenia.

Lokalizacja i Szczegóły Szkolenia

Szkolenie będzie miało miejsce w siedzibie firmy SANIER, ul. Adama Vetulaniego 5 w sali konferencyjnej na 1. piętrze. Jest to doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy w obszarze hydroizolacji oraz iniekcji. Szkolenia poprowadzi doradca techniczny ds. Hydroizolacji i renowacji Szymon Ziąbek.

Termin i Czas Trwania

Termin najbliższego szkolenia przypada na 29.08.2023. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do godziny 15:00. Maksymalna liczba uczestników wynosi 10 osób, co gwarantuje kameralną atmosferę oraz możliwość bezpośredniej interakcji z prowadzącym. Następne terminy szkoleń znajdują się w zakłądce Kursy i szkolenia.

Czego Dowiesz Się na Szkoleniu?

Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoje kompetencje w zakresie hydroizolacji podziemnych części budynku oraz iniekcji. Szkolenie będzie miało charakter teoretyczny, a jego celem jest zapewnienie wiedzy związanej z wyborem odpowiednich materiałów i technologii hydroizolacyjnych oraz omówienie zastosowania iniekcji.

Certyfikat SANIER EXPERT

To wyjątkowe szkolenie to nie tylko zdobycie nowej wiedzy, ale także szansa na uzyskanie certyfikatu SANIER EXPERT, który potwierdzi Twoje kompetencje w dziedzinie hydroizolacji i iniekcji.

Zapisy i Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany(a) uczestnictwem w naszym szkoleniu lub chciałbyś/chciałabyś uzyskać więcej informacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Numer telefonu: +48 796 343 313 Adres e-mail: a.kaczmarczyk@sanier.pl

 

 

Plan szkolenia "Hydroizolacje powłokowe podziemnych części budynku"

1.Co wpływa na wybór hydroizolacji?

2.Podział gruntów

3.Podział hydroizolacji

4.Rodzaje materiałów hydroizolacyjnych

5.Technologie- omówienie

 

Plan szkolenia "Iniekcje"

1.Przyczyny powstawania rys.

2.Zakres zastosowania iniekcji.

3.Rodzaje iniekcji.

4.Dobór materiału iniekcyjnego.

5. Technologie- omówienie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym PORADNIKIEM