fbpx
Menu produktów

Szkolenie Systemy Resitrix i Hertalan - 12.09.2023 + etap II

Data szkolenia: 2023-09-12 10:00

Organizator: Anna Kaczmarczyk-Fiuk

Zapisy: +48 796 343 313 | a.kaczmarczyk@sanier.pl

Koszt: 50

Chcesz zapisać się na to szkolenie? Skorzystaj z formularza:

Nazwa Firmy + NIP
Podaj nazwę firmy
Podaj nazwę firmy
Imię i Nazwisko uczestnika
Podaj imię i nazwisko
Podaj imię i nazwisko
Numer telefonu
Podaj numer telefonu
Podaj numer telefonu
Twój e-mail
Podaj adres e-mail
Podaj adres e-mail
Musisz wyrazić zgodę!
Musisz wyrazić zgodę!

Szkolenie Systemy Resitrix i Hertalan

12.09.2023

 

Etap I szkolenia:

Serdecznie zapraszamy na szkolenie teoretyczne i praktyczne z systemów Resitrix i Hertalan. Spotkanie odbędzie się 12.09.2023 o godzinie 10 w siedzibie SANIER (ul.Adama Vetulaniego 5). Uczestnicy będą mili okazję poznać podstawy technik zgrzewania membran EPDM. Szkolenie będzie miało charakter pokazowy z podstawami nauk zgrzewania (1 mb dla każdego uczestnika).

Szkolenia z niezawodnych systemów Resitrix i Hertalan to świetna okazja, aby nauczyć się zgrzewania membran EPDM pod okiem specjalistów. Membrany uszczelniające RESITRIX można stosować na dachy płaskie, dachy zielone, tarasy i balkony. Celem szkolenia jest pogłębienie wiedzy praktycznej i teoretycznej z technologii montażu systemów Resitrix i Hertalan. Uczestnicy szkolenie będą nie tylko przyglądać się działaniom fachowców, będą mogli również spróbować swoich sił,  zapoznać się z detalami montażu, co na pewno ułatwi im instalacje tych systemów na placach budów.

 

Szacowany czas szkolenia: godzina 10-15

Koszt szkolenia: 50 zł netto/ osoba

Płatności dokonujemy po zapisaniu się na szkolenie, na podstawie wygenerowanej faktury proformy.  W kwestii płatnosci i zapisów proszę o kontakt  (+48 796 343 313 lub a.kaczmarczyk@sanier.pl).

Koszt szkolenia zostanie odjęty od ceny zakupu produktów prowadzącego szkolenie producenta (w sklepie SANIER) za minimalną kwotę  3000 zł netto. Oferta obowiązuje maksymalnie  dla 4 osób z jednej firmy. Promocja aktualna  w terminie do 3 miesięcy od daty szkolenia.

 

Plan szkolenia "Systemy Resitrix i Hertalan"

-segment teoretyczny – zapoznanie z produktami i technologią

-segment praktyczny – pokaz zgrzewania i podstawowe obórki membran dachowych EPDM  (możliwość nauki pod okiem fachowców)

 

 

Etap II szkolenia:

Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia certyfikowanego w siedzibie Resitrix w Oświęcimiu. Koszt tego szkolenia to 250 zł za osobę. Maksymalna ilość uczestników to 5 osób. W kwestii szkolenia certyfikowanego prosimy o kontakt (+48 796 343 313 lub a.kaczmarczyk@sanier.pl).

 

ZOBACZ FILM Z POPRZEDNIEGO SZKOLENIA RESITRIX