Menu produktów

Bestsellery

Baza wiedzy
Materiały edukacyjne udostępniane bezpłatnie

Dlaczego nie można pominąć hydroizolacji?

Czym jest hydroizolacja i dlaczego nie można jej pominąć? Zastanawiacie się jak szybko i tanio wybudować dom? Jaki etap można pominąć? Marek Mularczyk, ekspert marki Hydrostop opowie nam dlaczego nie warto rezygnować z hydroizolacji.  Zastanawiacie się nad wykonaniem hydroizolacji, ale nie wiecie na jakie materiały się zdecydować? Wraz z ekspertem marki Hydrostop Markiem Mularczykiem, przygotowaliśmy krótką serię poświęconą hydroizolacji. Tutaj znajdziecie odpowiedzi na pytania: Czym jest hydroizolacja? Jak wykonać hydroizolacji? Czy hydroizolacja fundamentów jest ważna?

Na naszym kanale na youtube   pojawił się kolejny film z cyklu “Studio hydroizolacji Sanier”.

Ekspert marki Hydrostop Marek Muralczyk opowie nam dlaczego nie można pominąć hydroizolacji?

Planujecie budowę i  znaleźliście już  wymarzoną działkę. W następnych filmikach opowiem na co macie zwrócić szczególną uwagę przy projektowaniu hydroizolacji. Niezależnie od tego czy będziecie mieć piwnicę czy posadowienie parterowe bez podpiwniczenia hydroizolacja będzie bardzo istotną częścią waszego budynku. Niestety często nie poważamy tego elementu, ponieważ znajduje się  pod ziemią, nie widać go, często nazywamy go po prostu czarną mazią.

 

Pamiętajcie, ze raz źle wykonana hydroizolacja nie może być potem wymieniana na wolną od wat. W Polsce w dziedzinie hydroizolacji nie ma rękojmia, więc raz źle wykonaną hydroizolację będziecie mogli tylko naprawiać. Na co zwracać uwagę przy wykonywaniu hydroizolacji? Tego dowiecie się w kolejnych filmach.

Hydrostop 203

Hydrostop 203 to produkt do uszczelniania betonowych konstrukcji przed napierającą wodą i do izolowania od środowiska agresywności XA2. Mieszanka 203 jest przeznaczona do: uszczelniania zbiorników wody, oczyszczalni i przepompowni ścieków bytowych, szamb i basenów. Można ją wykorzystywać również do podziemnych części budynków i budowli (piwnice, schrony i garaże podziemne), tuneli, studzienek i komór instalacyjnych, pomieszczeń mokrych jak łaźnie itp. oraz w miejscach występowania zagrożenia maksimum XA2.

 

 

Hydrostop 209

Hydrostop 209 to profesjonalna mieszanka do wykonywania pocienionych wypraw uszczelniających konstrukcje betonowe i żelbetowe przed wodą agresywności do XA2. Produkt służy do uszczelniania zbiorników wody, oczyszczalni i przepompowni ścieków bytowych, szamb, basenów, podziemnych części budynków i budowli (piwnice, schrony i garaże podziemne), tuneli, studzienek i komór instalacyjnych, pomieszczeń mokrych np. łaźnie.

 

 

Hydrostop 401 Zaprawa wodoszczelna

Hydrostop 401 to produkt przeznaczony  do tynkowania oraz zamykania otworów, kawern, raków, styków i szczelin. Można go stosować jako  tynk wodoszczelny na ściany z bloczków betonowych, betonu i ceglanych bez wykwitów solnych. Zaprawę stosuje się w miejscach, przez które woda nie wypływa w trakcie uszczelniania. Przeznaczony od wewnątrz i z zewnątrz konstrukcji w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, użyteczności publicznej.

Chcesz wiedzieć więcej na temat hydroizolacji?

Przeczytaj nasze poradniki –> KLIKNIJ

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące hydroizolacji, skontaktuj się z naszym technologiem pod numerem (+48) 533 343 595.

in Filmy