fbpx
blue dolphin
04.07. Blue Dolphin: samochód szkoleniowy i śniadanie dla wykonawców.
29 czerwca, 2022
szkolenie sanier
Bostik Truck w Sosnowcu 19.07.2022
7 lipca, 2022

1. Czym jest Hydrostop?

Czym jest HYDROSTOP?

 

Zastanawiacie się nad wykonaniem hydroizolacji, ale nie wiecie na jakie materiały się zdecydować? Wraz z ekspertem marki Hydrostop Markiem Mularczykiem, przygotowaliśmy krótką serię poświęconą hydroizolacji.

 

W najbliższych filmach Marek opowie nam nie tylko gdzie i dlaczego należy wykonać hydroizolacje, ale również o badaniach gruntowych, najczęściej popełnianych błędach w analizie badań, o błędach projektowych, źle wykonanej hydroizolacji oraz m.in. o betonie wodoszczelnym. Dostaniecie również wskazówki, czym kierować się przy doborze fachowca i materiałów.

Czym są materiały HYDROSTOP? Jak i gdzie je stosować?

Hydorstop to hydroizolacje mineralne, penetrujące i krystalizujące. Czyli trzeba przestać myśleć o hydroizolacji jako o ciężkiej powłoce bitumicznej nanoszonej na ściany. Trzeba się przestawić na to, że hydroizolacją może być też forma szlamu cementowego naniesionego na ścianę. Dzięki, któremu do struktury betonu będzie się uwalniać krystalizer, zamykający mikro rysy  kapilary, który będzie sprawiać, że struktura konstrukcji będzie docelową hydroizolacją.

 

Gdzie  je stosować?

 

Wszędzie tam gdzie są betony, żelbety i jest problem z wilgocią oraz ze środowiskami agresywnymi. Produkt sprawdzi się w garażach podziemnych, zbiornikach na wodę pitną, zbiornikach na oczyszczalniach ścieków na gnojowicę.

 

Certyfikaty Hydostop

Hydrostop 203

 

Hydrostop 209

Hydrostop 401

Chcesz wiedzieć więcej na temat hydroizolacji?
Przeczytaj nasze poradniki --> KLIKNIJ

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące hydroizolacji, skontaktuj się z naszym technologiem pod numerem (+48) 533 343 595.