fbpx
SANIER™ - Dostarczamy materiały, z których budujecie rzeczywistość.
szkolenie Schomburg
Szkolenie techniczne SCHOMBURG I GRACO - RB400 - Fotorelacja
25 stycznia, 2022
Zawilgocona ściana. Hydroizolacja i Renowacja
Odpadający tynk na zawilgoconej ścianie. Co zrobić?
4 lutego, 2022

BAUDER Szkolenie techniczne – 10.02.2022

Jak wygląda montaż membrany  PVC?

Serdecznie zapraszamy na szkolenie techniczne firmy BAUDER. Spotkanie odbędzie się  10 lutego 2022 o godzinie 10  w  siedzibie firmy SANIER w Sosnowcu ul. Stawowa 4. Tematem szkolenia  będą dachy płaskie, membrany PVC i papy.

Zastanawiasz się czy membrana PVC to dobre rozwiązanie?

Na szkoleniu będziesz mógł zapoznać się z praktyczną stroną zastosowania membran PVC. To dobra  okazja do poszerzenia wiedzy i umiejętności a także uzyskania kompleksowych porad ekspertów BAUDER i SANIER.

Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu zapraszamy do kontaktu z regionalnym Przedstawicielem Handlowym SANIER  Panem Bartłomiejem Binio pod numerem telefonu 577 363 515.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo następujące  folie dachowe z tworzyw sztucznych PVC:

Inne rodzaje foli dachowych  firmy BAUDER dostępne są na zamówienie.

Firma Bauder oferuje różnorodne rozwiązania systemowe na bazie PVC-P.  Jednowarstwowa hydroizolacja wykonana z folii dachowej THERMOFOL spełnia wszystkie standardowe wymagania i umożliwia wygodny montaż w nowym budownictwie, a także przy renowacji istniejących pokryć dachowych.

Oferujemy również możliwość wypożyczenia zgrzewarek do folii dachowych. W tym celu należy uiścić kaucje zwrotną w wysokości  500 zł gotówką oraz opłatę w wysokości 50 zł/ doba.

Bauder THERMOFOL U 15

BAUDER THERMOFOL U 15

Uniwersalne możliwości zastosowań, optymalne do montażu luzem (z mocowaniem mechanicznym lub poprzez balast). Folia odporna na przenikanie korzeni zgodnie z wytycznymi FLL.

Bauder THERMOFOL M 15

Bauder THERMOFOL M 15

Wytrzymała wkładka nośna do mocowania mechanicznego bez balastu. Charakteryzuje ją wygodny montaż w płaszczyźnie i w przyłączeniach.

 

SANIER  wraz z firmą BAUDER zaprasza do zapoznania się z  fotorelacją z letniej edycji szkolenia.