SANIER oficjalnym dystrybutorem CAPAROL

SANIER oficjalnym dystrybutorem CAPAROL – asortyment powiększony o nowe systemy ociepleń i mieszalnik farb!

Z przyjemnością informujemy, że w związku ze stałym podnoszeniem jakości usług i rozszerzania oferty nawiązaliśmy współpracę z firmą CAPAROL. W asortymencie SANIER są już dostępne nowoczesne systemy ociepleń i nowy mieszalnik farb tej firmy.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym przez CAPAROL – do wygrania ocieplenie domu jednorodzinnego o wartości 30 000 zł!

CAPAROL to niemiecka marka profesjonalnych systemów elewacyjnych i profesjonalnych farb, która od 50 lat pracuje nad udoskonaleniem technologii i receptur produktowych. Przez ostatnie 25 lat produkty marki są dostępne w naszym kraju dzięki Caparol Polska, zyskując coraz większe grono klientów, do którego zaliczają się zarówno wykonawcy, dystrybutorzy, jak i architekci.

Read More

Szkolenie techniczne firmy Bostik

W dniu 30 maja 2019 w siedzibie SANIER odbyło się szkolenie techniczno - praktyczne z producentem BOSTIK. Uczestnicy szkolenia mogli zapoznać się z praktyczną stroną zastosowania materiałów BOSTIK z takich zakresów stosowania jak: przygotowanie podłoża zaprawy naprawcze, rysy itp. rodzaje izolacji – izolacje mineralne, bitumiczne, hybrydy. przygotowanie podłoża pod izolacje bitumiczne (ściana ceglana i betonowa) [...]
Read More