SANIER – WAŻNA INFORMACJA

SZANOWNI PAŃSTWO W związku z zaistniałą sytuacją rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19  mając na uwadze względy bezpieczeństwa zarówno Interesantów, ale także pracowników. Informujemy,  że sklep stacjonarny SANIER™ przy ul. Vetulaniego 5  został czasowo zamknięty z dniem 16.03.2020 do odwołania.   OBSŁUGA KLIENTÓW Obsługa klientów odbywa się drogą telefoniczną lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. JAK ZAMAWIAĆ ? [...]
Read More

SANIER oficjalnym dystrybutorem CAPAROL

SANIER oficjalnym dystrybutorem CAPAROL – asortyment powiększony o nowe systemy ociepleń i mieszalnik farb!

Z przyjemnością informujemy, że w związku ze stałym podnoszeniem jakości usług i rozszerzania oferty nawiązaliśmy współpracę z firmą CAPAROL. W asortymencie SANIER są już dostępne nowoczesne systemy ociepleń i nowy mieszalnik farb tej firmy.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym przez CAPAROL – do wygrania ocieplenie domu jednorodzinnego o wartości 30 000 zł!

CAPAROL to niemiecka marka profesjonalnych systemów elewacyjnych i profesjonalnych farb, która od 50 lat pracuje nad udoskonaleniem technologii i receptur produktowych. Przez ostatnie 25 lat produkty marki są dostępne w naszym kraju dzięki Caparol Polska, zyskując coraz większe grono klientów, do którego zaliczają się zarówno wykonawcy, dystrybutorzy, jak i architekci.

Read More