SANIER oficjalnym dystrybutorem CAPAROL

SANIER oficjalnym dystrybutorem CAPAROL - asortyment powiększony o nowe systemy ociepleń i mieszalnik farb!

Z przyjemnością informujemy, że w związku ze stałym podnoszeniem jakości usług i rozszerzania oferty nawiązaliśmy współpracę z firmą CAPAROL. W asortymencie SANIER są już dostępne nowoczesne systemy ociepleń i nowy mieszalnik farb tej firmy.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym przez CAPAROL – do wygrania ocieplenie domu jednorodzinnego o wartości 30 000 zł!

CAPAROL to niemiecka marka profesjonalnych systemów elewacyjnych i profesjonalnych farb, która od 50 lat pracuje nad udoskonaleniem technologii i receptur produktowych. Przez ostatnie 25 lat produkty marki są dostępne w naszym kraju dzięki Caparol Polska, zyskując coraz większe grono klientów, do którego zaliczają się zarówno wykonawcy, dystrybutorzy, jak i architekci.

Niemieckie rozwiązania szturmem zdobyły sympatię polskich wykonawców, a niektóre produkty osiągnęły tak silną pozycję w kanonie profesjonalnych materiałów budowlanych, że stały się swoistymi synonimami kategorii. O jakości systemów ociepleń firmowanych znakiem CAPAROL decydują czynniki takie jak termoizolacyjność, trwałość i atrakcyjność elewacji.

W ofercie SANIER znajdą Państwo mieszalnik farb CAPAROL, gwarantujący wszechstronne zastosowanie oraz nowoczesne systemy ociepleń budynków CAPAROL.

Mieszalnik farb

System jest dedykowany dla wszystkich oferowanych farb wewnętrznych lub elewacyjnych - o dowolnym stopniu połysku, odpornych na zmywanie, chroniących przed zabrudzeniami, specjalnie przeznaczonych do pomieszczeń narażonych na wilgoć, jak kuchnia czy łazienka, ale również do drewna. Oferujemy specjalne rozwiązania na specyficzne potrzeby powierzchni, bez ograniczeń dotyczących sposobu nanoszenia na podłoże – istnieje bowiem możliwość nanoszenia wszelkimi dostępnymi narzędziami – wałkiem, pędzlem czy urządzeniem natryskowym. Zabarwienie i wymieszanie farby w mieszalniku trwa tylko kilka minut, bez zamawiania i specjalnego oczekiwania na produkt. Dajemy pewność, że wybrany kolor jest do powtórzenia pod względem wcześniej wykorzystywanej receptury dla dowolnie wybranego rodzaju farby. Wysoka jakość pigmentów - pasty opracowane przez Caparol doskonale wpisują się w coraz większe potrzeby zamawiających, a ciągłe udoskonalanie receptur sprzyja rozszerzaniu skali dostępnych kolorów i - co niezwykle ważne w przypadku farb elewacyjnych – zwiększaniu odporności na promieniowanie UV. Farby wewnętrzne po zabarwieniu w dalszym ciągu spełniają warunki wewnętrznej normy E.L.F. - braku emisji rozpuszczalników powyżej 0,7 g/l,  lub dopuszczalnej granicy 30 g/l. Zastosowanie niezwykle modnych ciemnych kolorów na elewację nie jest już żadnym problemem!

Systemy ociepleń

Systemy ociepleń Caparol to nic innego, jak system izolacji ścian składający się z kilku warstw, które są do siebie doskonale dopasowane. Każdy element konstrukcji – od kleju przez warstwę zbrojoną aż po tynk elewacyjny – został stworzony z myślą o kompleksowym wykończeniu budynku. To gwarancja energooszczędności, trwałości i wysokiego komfortu mieszkańców. Systemy CAPAROL gwarantują do 60% oszczędności na kosztach ogrzewania i są objęte do 15 lat gwarancji.

KONKURS Caparol - Partner główny akcji "Życie bez smogu".

Wygraj ocieplenie budynku o wartości 30 000 zł. W akcji mogą wziąć udział właściciele domów jednorodzinnych wolno stojących z rynku wtórnego, o powierzchni zabudowy do 150 metrów kwadratowych, a zgłoszenia do konkursu można dokonać za pomocą prostego formularza, dostępnego na stronie https://www.caparol.pl/ociepla-dom.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie - (28.02.2020 - Koniec przyjmowania zgłoszeń.)